Avukat Sitesi Sistem Özellikleri
Modüller

Avukat sitesi terazisi Avukat sitesi, avukatlara yönelik internet çözümleri kapsamında, uygun fiyatlı, gelişmiş, modern seçenekli web siteleri sunar.
Avukatlara verilen isim tescil, e-posta, istatistik gibi hizmetlerinin yanında çok gelişmiş bir web sitesi sunuyoruz...
Sistemimiz hakkında biraz bilgi vermek istiyoruz. Anlattıklarımızda bazı maddeler bilişim teknolojilerinde kullanıldığı ve karşılıkları olmadığı için merak ettiğiniz ve kafanıza takılan her konuda avukat sitesi sistemi ile ilgili bize ulaşabilirsiniz...
Sitemizin avukatlara özel hazırlanan modüllerini yakından tanıyın...
Avukat Sitesi Anasayfa ve iletişim Hakkımda ve İletişim: Avukat sitelerinin nerede ise tümünde olan iletişim ve hakkımda sayfası bulunmaktadır. Bizde sistemimizde avukatlara özel hakkımda ve gelişmiş bir iletişim sayfası sunuyoruz. İlet işim sayfamızda, iletişim bilgileri dışında, google maps haritası ve iletişim formu da var...

Avukat Sitesi Özel Sayfa Özel sayfalar: Sitenizde istediğiniz sayfaları sınırsız sayıda hazırlayabilirsiniz. Size sayfa hazırlamada sunulan örnekleri değiştirerek, resimlerle, tablolarla, özel düğme ve efektlerle sayfalar oluşturabilirsiniz. Üstelik avukat web sayfalarınızı oluştururken ana sayfa ve alt sayfalarda tanımlayabilirsiniz.

Avukat Sitesi Özellikleri Çalışma Alanı Modülü: Avukatlarımızın en büyük ihtiyacı kendini tanımlamak ve ziyaretçisine kendini ve yaptıklarını anlatmak. Çalışma Alanı modülü ile, yaptıklarınızı liste halinde yapabilirsiniz. Modül sizin için çalışma alanı listenizi otomatik hazırlar, sınırsız sayıda çalışma alanı yapabilirsiniz. Girdiğiniz bilgilere göre arama motoru otomasyonu sistem otomatik yapar.

Avukat Sitesi Özellikleri Yayınlar Yayınlar Modülü: Avukatlarımızın kendi yazdığı veya beğendiği yayınları kolayca yayınlaması için hazırlanmış bu modül, avukat web sitelerinde kolayca dosyasıyla birlikte yayın ekleyebilmelerini sağlar. Girilen yayınlar istenirse sadece dosya olarak, istenirse başka bir siteye bağlantı olarak eklenebilir. Avukat sitesi sistemi size tüm bunları bir word belgesi düzenlemek kadar kolay bir şekilde gerçekleştirir. Avukat Yayınlar listesi olarak sunar.

Avukat sitesi terazisiAvukat Sitesi Özellikleri Bağlantılar Bağlantılar Modülü: Avukat sitelerinde genelde bulunan bir özellikte ziyaretçilerin işine yarayabileceği düşünülen avukat ve hukuk sitelerine dair başka sitelerin bağlantılarının paylaşımı. :Avukat sitesi olarak bu ihtiyacı tam olarak karşılayacak, istenirse sadece bağlantı şeklinde, isterseniz de başlıklı açıklamalı anlatım ile bağlantılarınızı paylaşabilirsiniz.